0 محصول - تومان
ثبت نام
ورود

دسته‌ها

برچسب‌ها

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش اول)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش اول)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (قسمت اول)

(راهکارهایی برای استفاده‌ی بهینه از فضا و حفظ نظم و ترتیب در اتاق خواب)

 

ممکنه خیلی‌ها فکر کنن دکوراسیون داخلی اتاق خواب نیاز به مشورت خاصی نداره و یه کار روتین و راحته؛ و چون دور از دید مهمان‌ها هم هست پس زیبایی و نظم و ترتیبش هم چندان مهم نیست. اما حتی اون‌هایی که چنین عقیده‌ای دارن هم بعد از چند ماه زندگی تو یه اتاقی که بدون فکر چیده شده، به ویژه اگه کوچیک باشه، متوجه می‌شن که حسابی اشتباه می‌کردن و اتفاقاً دکوراسیون داخلی اتاق خواب هم مثل بقیه‌ی جاهای خونه نیازمند فکر و دقت زیادیه.

نکات و راهکارهای زیادی هست که با عمل بهشون می‌تونین یه فضای مرتب و سرشار از آرامش برای استراحت و خواب و گذراندن اوقات تنهایی خودتون داشته باشین؛ که چون تعدادشون زیاده، در چند بخش اون‌ها رو بررسی می‌کنیم.

 

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته

  1. از فضاهای غیرمتعارف و دور از دسترس هم می‌شه استفاده کرد

اون یه وجب بالایی دیوار، یه وجب مونده تا سقف، تقریباً برای هیچ چیزی کاربرد خاصی نداره؛ اما اگه یه شلف سراسری بزنین توی همون فاصله، می‌تونین یه فضای انبارمانند نسبتاً بزرگ توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب‌تون اضافه کنین. وسایلی که کم‌تر پیش میاد نیازتون بشه رو اون جا بذارین.

 

 

استفاده از گیره کاغذ برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب

  1. حتی گیره کاغذ هم به درد می‌خوره

البته گیره کاغذ کلاً چیز به‌دردبخوریه، شما حتی می‌تونین کمربند ایمنی ماشین رو باهاش یه کم شل‌تر از حالت عادی نگه دارین تا لباس‌تون چروک نشه (اینو از من نشنیدیناااا!)؛ اما این جا منظورم به طور خاص در حفظ نظم و ترتیب در دکوراسیون داخلی اتاق خواب بود. درسته که سیم‌های شارژر موبایل و تبلت و لپتاپ همه خیلی ظریف و شیک طراحی شده‌ن، ولی وقتی همه‌شون با هم روی میز جمع بشن خیلی محیط رو بهم‌ریخته می‌کنن. استفاده از گیره کاغذ، همون طوری که توی تصویر نشون داده شده، یه راهکار ساده برای کنترل این بهم‌ریختگیه.

 

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

  1. بدون شرح!

توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تخت خواب مهم‌ترین عنصره؛ اگه بتونین علاوه بر راحتی و زیبایی، یه تخت خوابی پیدا کنین که پشتش کشوهای طبقه‌بندی شده برای کتاب و یه سری خرده ریزه داشته باشه که عالیه.

 

 

استفاده از رادیاتور در دکوراسیون

  1. رادیاتور رو هم به کار بگیرین

خیلی از خونه‌ها همچنان از شوفاژ برای گرمایش استفاده می‌کنن. خیلی ساده می‌تونین روی سطح این شوفاژها رو یه شلف بزنین، حتی لازم نیست در حد نمونه‌ی تصویری طبقه‌بندی کنین، و روی اون لوازم تزئینی یا کتاب و مجله قرار بدین. تازه، با این کار دیگه دوده‌ی رادیاتور دیوارتون رو هم سیاه نمی‌کنه.

 

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

  1. کشوی زیر تخت

زیر تخت خواب یه فضای صعب‌الدسترسی و معمولاً کثیف و پر از کرک و موئه! کشوهای زیر تخت، یا تخت خواب‌هایی که به هر نحوی از اون فضای زیر برای نگهداری وسایل استفاده کرده‌ن، یه انتخاب فوق‌العاده برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب‌های کوچیک و بزرگ هستن؛ هم فضا برای انبار لباس‌های زمستونی تو تابستون، و لباس‌های تابستونی تو زمستون، دارین، هم از شر جارو کردن اون زیر راحت می‌شین.

 

 

همچنان کلی راهکار ساده‌ی دیگه برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب و استفاده‌ی بهینه از فضای اون و جلوگیری از بهم‌ریختگی‌ش هست، که در بخش‌های بعدی بهشون می‌پردازیم، منتظر باشین.

0 دیدگاه
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

یک × دو =