0 محصول - تومان
ثبت نام
ورود

دسته‌ها

برچسب‌ها

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش سوم)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش سوم)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش سوم)

(راهکارهایی برای استفاده‌ی بهینه از فضا و حفظ نظم و ترتیب در اتاق خواب)

 

در بخش سوم این مجموعه هم مثل دو بخش قبل به یه سری نکته در مورد دکوراسیون داخلی اتاق خواب می‌پردازیم و چند تا پیشنهاد جالب رو با هم بررسی می‌کنیم که می‌تونن دکوراسیون داخلی اتاق خواب رو بهبود بدن و به مرتب نگه داشتنش هم کمک کنن.

 

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب شلوغ و بهم ریخته

  1. کشوهای قدیمی

اگه کمدی دارین که دیگه براتون قابل استفاده نیست، ولی کشوهاش هنوز سال موندن، می‌تونین خیلی ساده اون‌ها رو رنگ و روی تازه ببخشین و به عنوان قفسه‌بندی ازشون استفاده کنین. این جوری قطعاً خیلی از نظر اقتصادی به نفع‌تون می‌شه، و می‌تونین اون‌ها رو هر جایی که دلتون بخواد به دیوار بزنین؛ و فراموش هم نکنین که توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، به ویژه اتاق خواب کوچیک، از همه‌ی دیوار باید استفاده کرد، حتی بالای در!

 

 

آویز برای لباس هاس اتاق خواب

  1. پشت لباس‌ها قایم‌ش کن

یه دیوار پشت لباس‌ها هست توی هر کمدی، همونی که توی فیلم‌ها یا به نارنیا می‌ره یا یه راه فرار مخفی یا یه اتاق دیگه که توش پُر اسرار جالبه، که کسی بهش توجه نمی‌کنه چون همیشه پشت لباس‌ها گم می‌شه؛ دسترسی هم بهش سخته البته، ولی اگه چند تا آویز بهش بزنین می‌تونین چند تا کت یا کیف که خیلی استفاده نمی‌کنین رو اون جا قایم کنین و نگه دارین. برای حفظ نظم و ترتیب توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید کارهای عجیب و غریب زیادی کرد!

 

 

 نظم و ترتیب کلی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

  1. نظم رو حتی توی کشوها هم رعایت کنین

 مرتب بودن داخل کشوها به اندازه‌ی نظم و ترتیب کلی دکوراسیون داخلی اتاق خواب مهمه؛ علاوه بر این که حسابی هم آرامش اعصاب و روان براتون به همراه خواهد داشت. هم می‌تونین مقسم‌های آماده بخرین، هم می‌تونین بدین خاص براتون بسازن، هم می‌تونین از جعبه‌های ساعت و جواهرات و ظروف کوچیک و انواع دیگه‌ی جعبه‌ها در ابعاد مختلف برای این کار استفاده کنین. انقدری هم این کار ساده و کم‌هزینه‌ست که بهونه‌ای برای انجام ندادنش ندارین!

 

 

دکوراسیون اتاق خواب

  1. لگو!؟!

بچه‌ها بزرگ شدن دیگه با لگوهاشون بازی نمی‌کنن؟ یا تو تولد پارسال ده‌هزارتا بسته‌ی بزرگ لگو کادو گرفتن که می‌شه حالا چندتا تیکه ازشون قرض گرفت؟ این که چه جوری از این لگوها برای مرتب، و البته جذاب و جالب، نگه داشتن دکوراسیون داخلی اتاق خواب استفاده کنین توی تصویر بالا مشخصه و نیازی به توضیح نداره؛ یه راه ساده و خلاقانه برای جمع و جور کردن شارژر و کلید و سوییچ. چه اشکالی داره یه تیکه لگو هم به جاکلیدی‌تون آویزون باشه؟ میاین خونه بچسبونینش به کنار پاتختی، یا هر میز دیگه‌ای، هیچ وقت هم گمش نکنین.

 

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

  1. حتی شلوار جین‌ها رو هم می‌شه آویزون کرد

اگه کف کمدهاتون رو با کفش پر کردین و کشو هم کم دارین، می‌تونین از آویزهای S شکل برای آویزون کردن شلوارهای جین استفاده کنین. این آویزها خیلی کم‌تر از چوب‌لباسی جا می‌گیرن و برای همین هم کمدتون رو خیلی شلوغ نمی‌کنن.

 

 

خب به پایان رسید این بخش هم اما حکایت همچنان باقی‌ست! منتظر بخش/بخش‌های بعد هم باشین تا نکات و راهکارهای بیش‌تری در رابطه با دکوراسیون داخلی اتاق خواب و کمک به مرتب نگه داشتنش رو با هم بررسی کنیم.

0 دیدگاه
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9 + 18 =