0 محصول - تومان
ثبت نام
ورود

دسته‌ها

برچسب‌ها

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش چهارم)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش چهارم)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش چهارم)

(راهکارهایی برای استفاده‌ی بهینه از فضا و حفظ نظم و ترتیب در اتاق خواب)

 

اگه از بخش اول همراه ما بوده باشین می‌دونین که دکوراسیون داخلی اتاق خواب هم مثل بقیه فضاهای خونه خیلی مهمه و باید حسابی توش دقت و حوصله به خرج داد تا اون چیزی بشه که می‌خوایم. راهکارهایی که تا حالا برای بهینه کردن دکوراسیون داخلی اتاق خواب با هم بررسی کردیم همچنان ادامه داره، و فکر کنم باز هم تموم نشه!

بریم سراغ پیشنهادهایی برای استفاده‌ی بهینه از فضا و کمک به حفظ نظم و ترتیب در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، به ویژه اتاق خواب‌های کوچک.

 

 

 


 استفاده ار آینه و تابلو در دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب شلوغ و بهم ریخته

  1. دیوار بالای تخت

دیوار پشت سر تخت خواب رو معمولاً یه تابلو، عکس بزرگ از عروسی، یا یه آینه‌ی بزرگ می‌زنن. با وجود این که آینه و تابلو از نظر زیبایی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب خیلی اهمیت دارن، اما وقتی محدودیت فضا وجود داشته باشه می‌شه خیلی هوشمندانه با حفظ زیبایی اتاق از اون دیوار برای نگهداری برخی وسایل استفاده کرد. توی دوتا تصویر بالا به عنوان نمونه راهکارهایی برای استفاده‌ی بهینه از این فضا می‌بینین.

 

 

سبد آویزان به دیوار اتاق

  1. سبد سیب‌زمینی پیاز توی اتاق خواب!؟!

شاید باورتون نشه ولی بله، چرا که نه!؟! این سبدهای معلق سیب‌زمینی پیاز رو می‌تونین توی کمد یا به یه دیوار اتاق نصب کنین و توش جوراب، شال و روسری، و خیلی چیزهای دیگه قرار بدین. ایده‌های خلاقانه توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب اون رو جذاب و متمایز می‌کنن، نترسین و ازشون استقبال کنین.

 

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

  1. نوآوری در جالباسی

جالباسی‌های کلاسیک، که روی یه پایه وایمیسن و یه گوشه از اتاق قرار می‌گیرن، می‌تونن ظاهر اتاق رو خیلی شلوغ پلوغ و بهم‌ریخته بکنن. اگه یه دیوار خالی دارین می‌تونین با زدن چندین‌تا آویز استیل شیک، جالباسی‌تون رو به روی اون دیوار انتقال بدین، و حتی، به نوعی، یه اثر هنری ایجاد کنین!

 

 

تخت خواب

  1. ارتفاع تخت خواب رو بیش‌تر کنید

قبلاً هم گفتیم که فضای زیر تخت خواب از جمله مهم‌ترین جاها برای نگهداری وسایله، و چون تقریباً پنهانه لطمه‌ای هم به زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب نمی‌زنه. اما اگه تخت خواب‌تون کوتاهه چی کار کنین؟ جواب این سوال توی تصویر بالاست؛ حتی اگه “جَک” به این شیکی پیدا نمی‌کنین همیشه راه‌ها و ایده‌های دیگه‌ای هم هست؛ مثلاً می‌تونین با تخته چوب چهار قطعه‌ی کوچیک، به ابعاد یه کم بزرگ‌تر از قطر پایه‌ی تخت، ببرین و بذارین زیر پایه‌ها. حالا هدف از جک زدن زیر تخت خواب چیه؟ می‌تونین تعداد جعبه‌ی بیش‌تری اون زیر جا بدین.

 

 

آینه و تابلو و کمد برای اتاق خواب

تابلو ، آینه ، کمد

  1. آینه/تابلو/کمد!

اصولاً توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب حتماً یه آینه قدی در نظر گرفته می‌شه؛ چون هم خیلی به درد می‌خوره، هم این که به بزرگ‌نمایی و دلبازی فضا کمک می‌کنه. وقتی قراره یه دیوار رو بدین به یه آینه، چرا ازش بیش‌تر کار نکشین و تبدیلش نکنین به یه کمد مخفی؟

این ایده رو، همون طور که توی دوتا تصویر بالا می‌بینین، هم برای آینه هم تابلو می‌تونین استفاده کنین؛ سخت هم نیست. به یه دیوار، پشت آینه یا تابلو، چندتا آویز یا حتی میخ به دیوار بکوبین؛ قاب آینه یا تابلوتون باید یه مقدار عمیق باشه، یعنی پشت آینه (یا تابلو) یه مقداری فضای خالی باشه؛ بعد به یه طرف این قاب لولا بزنین و این لولاها رو به دیوار مورد نظر وصل کنین.

به همین سادگی!

 

 

خب خب، این بخش هم تموم شد، امیدوارم جالب بوده باشه براتون؛ اما جایی نرین، هنوز حداقل یه بخش دیگه مونده از این مطلب. منتظر باشین تا باز هم یه سری نکته در مورد دکوراسیون داخلی اتاق خواب براتون بنویسم.

0 دیدگاه
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

18 − 8 =