0 محصول - تومان
ثبت نام
ورود

دسته‌ها

برچسب‌ها

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش پنجم)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش پنجم)

اتاق خواب شلوغ و بهم‌ریخته! (بخش پنجم)

(راهکارهایی برای استفاده‌ی بهینه از فضا و حفظ نظم و ترتیب در اتاق خواب)

 

اگه بخوام یه خلاصه‌ای از چهار بخش قبل براتون بگم، نمی‌تونم! فقط می‌تونم بگم که دکوراسیون داخلی اتاق خواب به اندازه‌ی دکوراسیون داخلی باقی فضاهای خونه مهمه و نیازمند دقت و توجه.

برای استفاده‌ی بهینه از فضا در دکوراسیون داخلی اتاق خواب و جلوگیری از شلختگی و بهم‌ریختگی، در مطالب پیش، تعدادی راهکار پیشنهاد دادیم؛ در این مطلب هم به همون صورته؛ یعنی باز هم تعدادی نکته رو با هم بررسی می‌کنیم که اگه توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب‌تون رعایت کنین، می‌تونین از فضایی که در اختیار دارین بیش‌ترین و بهترین استفاده رو بکنین و در عین حال به زیبایی فضاتون هم لطمه‌ای وارد نکنین.

صندلی اتاق خواب

 

۲۱. روی انبارتون بشینین!

بالاخره همه یه زمانی از روز رو می‌شینن؛ به جای یه صندلی ساده و تکراری، یکی از این صندلی‌ها که توی تصویر هم می‌بینین بگیرین که با یه تیر دو نشون رو بزنین! کلاً هر راهی رو که از شلوغی توی دکوراسیون داخلی اتاق خواب جلوگیری می‌کنه باید لااقل یه بار امتحان کرد، ارزشش رو داره.

 

ترفند برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب های کوچک

۲۲. پاتختی!؟!

در نگاه اول به تصویر اتاق خواب بالا هیچ اثری از پاتختی نیست؛ اما با یه نگاه دقیق‌تر می‌شه دید که یه نوار باریک و جمع و جور، در حدی که بشه تلفن همراه و یه عینک و شاید یه دفترچه روش گذاشت، به پایین دیوار کنار تخت خواب نصب شده.

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب‌های کوچک ممکنه ترجیح داده بشه که فضا رو با پاتختی‌های بزرگ شلوغ نکنیم؛ در این شرایط همچین ایده‌ای به کار می‌آد.

 

دکوراسیون اتاق خواب

۲۳. لذت کتاب خوندن لب پنجره

همه می‌دونیم که فضای زیر پنجره اکثراً خیلی به درد نمی‌خوره؛ اما اگه اهل کتاب خوندن هستین و پنجره‌تون هم منظره‌ی (نسبتاً) قشنگی داره، این ایده احتمالاً نظرتون رو جلب می‌کنه. در این که موقع کتاب خوندن، یا بخشی از زمان کتاب خوندن، باید بشینین که بحثی نداریم؛ پس تا این جا به یه صندلی‌مانند نیاز دارین، که ترجیحاً هم زیر پنجره قرار بگیره که بتونین از منظره هم لذت ببرین. برای این که بتونین یه مقداری از وسایل‌تون رو هم جا بدین می‌تونین از یه نیمکت‌ مانند، مثل تصویر بالا، استفاده کنین که علاوه بر افزودن به زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب‌تون، براتون فضای انبار هم به همراه داره.

 

جا کفشی

۲۴. جایی برای چکمه‌ها

در این یه نکته به جای این که بگم وسایل‌تون رو توی کشوها و کمدها قایم کنین تا اتاق‌تون شلوغ نشه، بیش‌تر به خود وسایل، در این جا چکمه‌های عزیزتون، توجه می‌کنم. برای این که چکمه‌ها چروک نشن و نشکنن، می‌تونین از جاکفشی‌های عمودی بلند، مثل تصویر، استفاده کنین.

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

۲۵. آینه آینه آینه!

خب همه دیگه با معجزه‌ی آینه آشنا هستیم و می‌دونیم که در دکوراسیون داخلی هر فضایی وجود آینه اون فضا رو بزرگ‌تر و دلبازتر می‌کنه. از این خاصیت استفاده کنین و یه دیواری رو که کامل قفسه‌بندی کردین با درهای کشویی آینه‌ای بپوشونین تا هم هر شلوغی و بهم‌ریختگی اون تو هست دیده نشه و هم این که اتاق‌تون دلبازتر و روشن‌تر بشه.

 

 

خب دیگه جداً به پایان رسید این مطلب، اما مطمئن باشین هر زمانی که نکته یا پیشنهاد جدیدی به ذهن‌مون برسه حتماً براتون می‌نویسم.

یادتون نره، به دکوراسیون داخلی اتاق خواب هم اهمیت بدین.

0 دیدگاه
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

یک × پنج =