0 محصول - تومان
ثبت نام
ورود

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دکوریسا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

تعریف کاربر یا مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دکوریسا اقدام کند.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دکوریسا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

همچنین از آنجا که فروشگاه دکوریسا یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

محصولات ارایه شده در فروشگاه دکوریسا از شرکت‌های معتبر تولید کننده و واردکنندگان رسمی و قانونی عرضه می‌شود.

– مسئولیت‌های مربوط به خدمات پس از فروش محصول بر عهده تولیدکنندگان و واردکننده کالا است.

– خریداران حداکثر تا ۴ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست خود را تایید و با پرداخت بیعانه و یا تسویه حساب سفارش خود را نهایی نمایند. 

مدت زمان تولید و ارسال سفارشات :

با توجه به اینکه اکثر محصولات موجود در فروشگاه دکوریسا به صورت سفارشی تولید و ساخته می شود زمان تولید و ارسال آنها بین ۷ تا ۱۵ روز کاری متفاوت خواهد بود.

 

روش های پرداخت:

کاربران و مشتریان دکوریسا به سه روش میتوانند مبلغ سفارشات خود را پرداخت نمایند.

     – پرداخت آنلاین  اینترنتی از درگاه پرداخت اینترنتی

     – کارت به کارت

     – واریز به حساب

 

 *امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا به صورت سفارشی تولید می شود و یا مبلغ آنها بیشتر از پنج میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت آنلاین اینترنتی تسویه شود.

 

 

هزینه ارسال محصول:

هزینه ارسال جهت شهرستان تا باربری تهران رایگان می باشد و از باربری تهران تا شهرستان به عهده خریدار و کاربر می باشد.

هزینه ارسال جهت تهران توسط پیک و ماشین  برای پکیج ها تا درب منزل رایگان و هزینه حمل در طبقات به عهده خریدار می باشد.

هزینه ارسال جهت تهران با توجه به وزن و حجم محصول از ۲۵۰.۰۰۰ ریال تا ۲.۵۰۰.۰۰۰ ریال متغیر خواهد بود که باتوجه به نوع خرید در فاکتور ذکر خواهد شد.

 

 

 

سرویس مهلت تست ۷ روزه دکوریسا

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، دکوریسا با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا ۷ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت دکوریسا ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند مبلمان، سرویس تخت خواب و … ) دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.