0 محصول - تومان
ثبت نام
ورود

دسته‌ها

برچسب‌ها

دیوارها هم دل دارند! (بخش دوم)

دیوارها هم دل دارند! (بخش دوم)

دکوراسیون

دیوارها هم دل دارند! (بخش دوم)

 

 در بخش اول این مطلب چند پیشنهاد رو برای شخصیت بخشیدن به دیوارها در دکوراسیون داخلی خانه بررسی کردیم. به طور کلی در دکوراسیون داخلی خانه از روش‌های متفاوت و متنوعی برای روح بخشیدن به محیط استفاده می‌شه که یکی از این روش‌ها جان بخشیدن به دیوارها و استفاده از طرح و رنگ و سایر عناصر دکوراسیون در اون‌هاست.

 

 

 

 

 

استفاده از برچسب در دیوار ها

  1. برچسب

برچسب‌های زیادی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی مخصوص دیوار توی بازار پیدا می‌شه که می‌تونن به شدت دکوراسیون داخلی خانه رو جذاب، و حال و هوای یه محیط رو به کلی زیر و رو کنن. این برچسب‌ها می‌تونن رسماً به دیوارهاتون بال پرواز بدن!

 

 

 

 

 

ایده های خلاق برای دیوارها

  1. جایی برای خط‌خطی کردن!

همیشه به بچه‌ها می‌گیم که روی دیوار نقاشی نکشن، ولی چرا از این خلاقیت اون‌ها برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب خودشون بهره نگیریم و به یکی از دیوارها یه جلوه‌ی خاص و غیر قابل تقلید نبخشیم؟ این ایده رو حتی برای اتاق نوجوون‌ها هم می‌تونین اجرا کنین؛ اون‌ها هم می‌تونن در قاب‌های از پیش تعیین شده نقاشی کنن یا عکس‌هاشون با دوستاشون رو به دیوار بچسبونن. باید اعتراف کنم که این ایده‌ی مورد علاقه‌ی خودمه!

 

 

 

 

 

استفاده از موزاییک برای دیوار ها

  1. موزاییک

معمولاً موزاییک‌ها فقط برای حمام استفاده می‌شن؛ اما همون طوری که توی این تصویر هم مشخصه، بهره‌گیری خلاقانه از موزاییک‌های با نقش و نگارهای متفاوت و رنگارنگ در دکوراسیون داخلی آشپزخانه/صبحانه‌خوری می‌تونه به فضا جذابیتی عجیب بده.

 

 

 

 

 

استفاده از سبد های حصیری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

  1. سبدهای حصیری

همیشه که نباید فقط تابلو و عکس از دیوار آویزون کرد که، مگه سبدهای حصیری رنگی‌رنگی چشونه؟ البته این کار رو با بشقاب‌های تزئینی هم می‌تونین بکنین. اول روی زمین چیدمان‌های مختلف رو امتحان کنین و بعد با چند تا میخ سبدها/بشقاب‌ها رو به دیوار بزنین. این ایده رو برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن می‌تونین اجرا کنین.

 

 

تزیین دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن یا اتاق خواب

  1. کلاه!

بله درسته، حتی کلکسیون کلاه‌هاتون رو هم می‌تونین به عنوان تزئینی برای یکی از دیوارهاتون در دکوراسیون داخلی نشیمن یا اتاق خواب استفاده کنین.

 

 

شما برای جلوه بخشیدن به دیوارهاتون در دکوراسیون داخلی خانه چه ایده‌های خلاقانه‌ای رو اجرا کردین؟

0 دیدگاه
دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5 − پنج =